Тома Здравков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тома Здравков

Тома Здравков - твоят музикален идол
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Представи се

Go down 
+14
Diana007
Joe Elliot
Innocent Rock
AmArAnTh
Suffer
MacTuKa
tsvetim_93
desinka_pleven
Rocka_Rolla
Illusion
sabi
_DangeR_ZonE_
BoRn To FiGhT
BloodyRose
18 posters
АвторСъобщение
BloodyRose
Модератор
BloodyRose


Брой мнения : 22
Join date : 07.06.2008
Age : 34
Местожителство : Planet Hell

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Представи се   Представи се EmptyСъб Юни 07, 2008 4:11 am

В тази тема всеки може да разкаже нещо накратко за себе си.
Аз ще започна първа.Smile
Казвам се Ирена, на 18 съм.Тази година завърших 12 клас и сега се готвя за кандидат-студентски изпити.Ще кандидаствам молекулярна биология и биотехнологии.Мога да свиря на пиано, но имам голямо желание да се науча да свиря и на китара.Любимите ми групи са HIM, Nightwish, The Rasmus, Iron Maiden, BFMV, Guns N' Roses, Metallica, Apocalyptica, Sonata Arctica, Tarja Turunen, Dark Moor, Lacuna Coil, Helloween, Lordi, Kamelot и много други.Страшно много се радвам за Тома и му пожелавам още много успехи.
Върнете се в началото Go down
http://www.nightwish-bulgaria.hit.bg
BoRn To FiGhT

BoRn To FiGhT


Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2008
Age : 33

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyНед Юни 08, 2008 12:13 am

И след блестящото представяне на Рени и аз, нали съм си нахална, ще се пробвам...Приятелите ме наричат Теми или Тами, на 17 години съм, от Благоевград, уча в езикова гимназия, с първи език немски, втори-английски, като подразбирам и руски. Обичам да чета, рисувам и се пробвам със стихчета и есенца, вече имам и няколко наградки. Колкото до музиката- естествено METAL & ROCK 4EVER! Sonata Arctica,MetaLLica, Sentenced, Charon, Primal Fear, Bon JoVI, Rammstein, Darkseed, Helloween, Guns ' N' Roses, Bullet for my valentine и много... lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/the_fallen_one_666
_DangeR_ZonE_

_DangeR_ZonE_


Брой мнения : 5
Join date : 11.06.2008
Age : 34
Местожителство : Пред Компа

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyСря Юни 11, 2008 1:05 am

Здрасти от мен, казвам се Янко, но ми викат Янаки на почти 19 съм, завърших 12 клас, слушам почти всичко Smile.Който се интересува от мен да пише тука или в skype: ianaki89
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:dangerzone_bs
BloodyRose
Модератор
BloodyRose


Брой мнения : 22
Join date : 07.06.2008
Age : 34
Местожителство : Planet Hell

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyСря Юни 11, 2008 4:24 pm

Привет и добре дошъл. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.nightwish-bulgaria.hit.bg
_DangeR_ZonE_

_DangeR_ZonE_


Брой мнения : 5
Join date : 11.06.2008
Age : 34
Местожителство : Пред Компа

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyСъб Юни 14, 2008 10:28 pm

Мерси Wink.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:dangerzone_bs
sabi




Брой мнения : 2
Join date : 25.07.2008

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyПон Юли 28, 2008 11:47 pm

Аз се казвам Сабрина,за приятели Саби,слушам най-вече метъл и рок,по-малко рап и хип-хоп,абе слушам всичко без Чалга!Не я понасям тази музика и се радвам много на Тома!Радвам се че спечели!
Върнете се в началото Go down
Illusion

Illusion


Брой мнения : 11
Join date : 03.09.2008

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyЧет Сеп 04, 2008 12:37 am

Аз съм Виктория, на 15 години ^^ Повечето хора ме наричат Вики (с изключение на повечето момчета: `Викторийооооо!!!`... Все едно) , но май предпочитам Викс. Не че имам претенции де, но все пак. От Габрово съм, уча в Априловската (бла). Обожавам Metallica, Nightwish, Poets of the Fall, Sonata Arctica, Apocalyptica, Lordi, Whitesnake, Iron Maiden, Helloween и още доста групи.. както и Таря. Общо взето, слушам най-вече метъл и рок. Но бих могла да изтърпя малко хип-хоп... или нещо друго, само не чалга No И обожавам Джони Деп (както и филмите му).
Напоследък чета много книги (най-вече фентъзи от сорта на `Хрониките на Амбър`), но преди не беше така. Иии май се отплесвам.
А, да... скайпа ми е vicky_838, ако някой се интересува (:
Върнете се в началото Go down
Rocka_Rolla

Rocka_Rolla


Брой мнения : 10
Join date : 03.09.2008

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyСъб Сеп 06, 2008 12:38 am

Здравейте,аз се казвам Елена/галено Ели/на 15 години също от Габрово.Подробностите за училището ще ги прескоча,ограничавайки се само с това,че с Викс сме в един клас.Слушам рок и метъл,но попринцип уважавам всички стилове БЕЗ чалга и донякъде хип - хоп.Любимите ми групи са Metallica,Judas Priest,Rammstein,HammerFall,Nightwish,Iron Maiden и тъй нататък.Също така много си падам по АХАТ.
Тома ме кефи и го подкрепям!Чакам албума му с нетърпение! Cool
Върнете се в началото Go down
desinka_pleven




Брой мнения : 3
Join date : 15.09.2008

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyПон Сеп 15, 2008 8:13 pm

Здравейте и от мен!Аз съм Десислава,но можете да ме наричате Деси и ми е изключително приятно че се регистрирах тук.От град Плевен съм,ученичка в 7 клас вече,на 13 години съм.Фенка съм на Тома.Слушам всякаква музика-предимно рок и метъл Cool
Върнете се в началото Go down
tsvetim_93




Брой мнения : 3
Join date : 16.09.2008

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyЧет Сеп 18, 2008 3:24 am

Здравейте и от мен Smile Казвам се Цветелина но всички се обръщат към мен с Цвети Wink От Благоевград съм на 15 години Rolling Eyes Слушам рок метал ии джейрок Rolling Eyes ..но не и чалга Evil or Very Mad мразя я Smile а за Тома...много кефи още от началото бях за него и много се радвам че спечели cheers Чакам албума му с нетърпение Rock ON! и да не пропуса че концерта тук в Благоевград беше върха Twisted Evil ...не се и съмнявам че и в другите градове е било така ^^ Rock ON!
Върнете се в началото Go down
MacTuKa

MacTuKa


Брой мнения : 5
Join date : 15.11.2008
Age : 30
Местожителство : БЪЛГАРИЯ!

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyСъб Ное 15, 2008 8:23 pm

Здравейте!Казвам се Ани от Видин на 15.Слушам Хеви,Траш,Пауър,Готик,Дет Метъл,Рок,Джаз,Хардкор,Хардрок!
Фенка съм на Тома,още като го видях на кастинга!Аз съм Админстратора на неговият Стрийт Тийм!...
Любимите ми групи са ManOwaR,Skid Row,Deep Purple,Guns'n'Roses,Metallica,Apocalyptica,Disturbed,SlipKnoT и др,
ама ме мързи да ги изреждам Very Happy . Скайпа ми е candice_michele или ani_metala влизам и в двата така,че няма
проблем да ме търсите и на втория!Myspace-a ми е http://www.myspace.com/thevampirebg
Toва от мен!ББ Smile
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/tomazdravkovfanclub
Suffer

Suffer


Брой мнения : 17
Join date : 28.11.2008

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyПет Ное 28, 2008 5:06 pm

Еми и аз, като най-нов потренител да се отчета.

Казвам се Ани, на 21 съм (май съм старша тука pirat ) и съм от Пловдив, но студентствам и пребивавам в София.

Завършила съм Графика в Художествената гимназия, сега уча История на изкъството в Художествената акадеия.

Свирех на китара,ама нямам време да се занимавам сериозно. Харесвам аниме и манга, ЛАРП, фентъзикат аи фантастика.

Слушам почти целия диапазон на рока и метъла, неща, които ми въздействат. Любими групи- Crematory, Tristania, Sonata Arctica, Children of Bodom, Death, Pantera и мнооого други!

Имам удоволствието да познавам лично Тома, все пак и той учеше в Пловдив, но за съжаление напоследък ме е позабравил, но му е простено, славата иска своите жертви! Той има невероятен потенциал, дано да успее да го развие, и то по равилния начин Smile

Още инфо има в http://www.myspace.com/ani_suffer
Ако искате да научите нещо повече - питайте!
Върнете се в началото Go down
AmArAnTh

AmArAnTh


Брой мнения : 7
Join date : 30.11.2008

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyНед Ное 30, 2008 7:02 am

Здравейте! Казвам се Кристина от Кюстендил на 15. Обожавам Доктор Хаус. Слушам рок, метал и готик. Любимите ми групи са Metallica, Nightwish, Within Temptation, AC/DC, Slipknot, Manowar ,Rammstein, Deep Purple и още много други.... tongue Ако някой иска още информация да пише на скайп: amaranth.huddy
Върнете се в началото Go down
Innocent Rock

Innocent Rock


Брой мнения : 17
Join date : 09.12.2008
Age : 30
Местожителство : Zimmer 483

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyСря Дек 10, 2008 9:24 pm

За съм Дайана, приятелите ми казват Даи; на 15 години съм, от София.
Слушам рок и поп /особено напоследък наблягам на по-леката музика/. Обожавам Green Day, Tokio Hotel, Jonas Brothers, Madonna, LaFee, Miley Cyrus ииии май това са ми най-големите любимци, но разбира се харесвам и много други изпълнители и групи...като Robie Williams, Miyavi, An Cafe и други. Много се кефя и на Тома...страхотен е!
Хобито ми е да събирам плакати и значки. Много обичам животните, а и природата като цяло.
Попринцип съм много усмихната и съм голяма оптимиска =).
Мисля, че в този форум всички сте много готини и се надявам да намеря приятели и тук.
Върнете се в началото Go down
http://www.lafee-fan.bg
Joe Elliot

Joe Elliot


Брой мнения : 16
Join date : 10.12.2008
Age : 31
Местожителство : Козлодуй

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyЧет Дек 11, 2008 5:35 pm

Привет на всички казвам се Денислав от Козлодуй на 15 години съм на 1ви януари права 16 кеф (party) уча в училище Кирил и Методий.Обожавам хеви метъл и хард рок ,падам си по по-старите групи old school нещо от сорта на Deep purple,led zeppelin,black sabbath,rainobw,accept,dio,ac/dc,def leppard,bon jovi,metallica,iron maiden,scorpions,whitesnake и многоо други от онова време през свободното си време гледам да си направа живота приятен тоест купони куфеене и така нататък лятото бяхме сформирали една банда и бяхме направили кавър на mr.big-to be with you доста добре стана но сега китариста ни е във Враца и го караме само на импровизаций по купоните и тва е общо взето както казва Sebastian Bach-if you think you stink Rock ON!
Върнете се в началото Go down
Diana007

Diana007


Брой мнения : 4
Join date : 07.07.2009
Age : 54
Местожителство : Русе

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyВто Юли 07, 2009 3:58 am

Да не пропусна и аз да се поопиша накратко-името ми е Диана,от Русе съм,(в Русе има страшно много фенове на Тома),естествено слушам метал,хардрок,ACCEPT,AC/DC,Rainbow,Metallica,Deep Purple,Kiss,Apocaliptika,Manowar,Queen,Nazaret,Scorpions,Iron Maiden,,,, сигурно ще забравя някоя...С приятели често се събираме да побъбрим за Тома,рокмузиката и рокфеновете,роксъбитията и т.н.Който може- ходи на концерти,а който не-гледа снимки после Laughing Мразя чалгата и обичам всички,които я мразят Rock ON! Rock ON! Rock ON!
Върнете се в началото Go down
pako_potter
Модератор
pako_potter


Брой мнения : 34
Join date : 07.06.2008

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyВто Юли 07, 2009 6:42 pm

Здравей!
Добре дошла при нас! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Diana007

Diana007


Брой мнения : 4
Join date : 07.07.2009
Age : 54
Местожителство : Русе

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyСря Юли 08, 2009 11:55 pm

Благодаря,добре заварили!Надявам се да срещна тук още приятели ,защото феновете на рокмузиката са най готините хора! Rock ON! cheers
Върнете се в началото Go down
sielo




Брой мнения : 1
Join date : 16.02.2010
Age : 104
Местожителство : Cambridge

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Тц Тц   Представи се EmptyВто Фев 16, 2010 6:29 am

Малииииииии .... четох четох..... и паднах от стола... Та реших и аз да се представя.... Явно ще съм бабата в този форум bounce What a Face What a Face What a Face За сега!

Годините ме е срам да си кажа Suspect не че за музиката това има значение. Но пък и аз съм фен. За туй да земем да се подпишем и аз и те така те! Не съм в България и училището отдааавна го завърших ама се радвам че имаме и правилно ориентирани млади хора.

Ха добре заварили на всички tongue Rock ON!
Върнете се в началото Go down
http://artbistro.monster.com/member/sielo
Magija




Брой мнения : 1
Join date : 15.10.2010
Age : 31
Местожителство : Велико Търново

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyПет Окт 15, 2010 3:03 am

Сега гледах Великолепната шесторка и реших да проверя дали Тома има сайт и като го видях веднага руших да се регна.Да се представя все пак-казвам се Мария на 17 г от Велико Търново Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000186702950
THE ONE...

THE ONE...


Брой мнения : 1
Join date : 31.10.2010
Age : 28
Местожителство : Pleven

Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се EmptyНед Окт 31, 2010 5:57 pm

Hey,Kazvam se Stefan,slusham nai veche rock,metal,punk ponqkoga blues i jazz Smile v momenta sum v 7 klas i v nashiq klas sa 20 momicheta i chetiri momcheta Very Happy samo az i moqta priqtelka slushame rock.Nqkoi ot priqtelite mi kazvat che muzikata koqto slusham e vulgarna i ne mogat da si obqsnqt kak q ponasqm,no na men ne mi puka i produljavam da slusham KoRn,Metallica,Bullet for my valentine,Lipmp bizkit,Black Sabath,Red hot chilli peppers i mnogo mnogo drugi,do den dneshen.Obicham muzikata i se nadqvam nqkoi den da postigna sushtiq uspeh,kakto Toma Smile))
Върнете се в началото Go down
http://teenhowse.com
Sponsored content





Представи се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представи се   Представи се Empty

Върнете се в началото Go down
 
Представи се
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Тома Здравков  :: FreeZone :: FreeZone-
Идете на: