Тома Здравков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тома Здравков

Тома Здравков - твоят музикален идол
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Тома е победителят в Music Idol 2

Go down 
АвторСъобщение
News
Вашият информатор



Брой мнения : 8
Join date : 07.06.2008

Тома е победителят в Music Idol 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Тома е победителят в Music Idol 2   Тома е победителят в Music Idol 2 EmptyСъб Юни 07, 2008 3:29 am

Тома е победителят в Music Idol 2
02.06.2008
Тома е победителят в Music Idol 2 News_toma


Рокаджията Тома Здравков от Пазарджик, който преди броени дни навърши 21 години, е новият музикален идол на България.

Той единствен от четиримата на финала не учи пеене професионално, а е студент по молекулярна биология в Пловдив.

Наградата му е звукозаписен договор с Вирджиния рекърдс за един албум с опция за втори и трети.

Той получава и 50 хил. лева паричен приз от bTV.

"Колкото и да е странно, Азис може би ме изстреля в небесата. Азисе, благодаря ти за тази песен", каза щастливият победител в студиото на "Тази сутрин" по bTV.

"Искам да работя в едно определено направление, но пък съм толерантен към всякакви стилове музика и очаквам предложенията на Вирджиния", добави той.

"Аз съм такъв, какъвто съм, и ще държа на себе си", категоричен бе Тома в интервюто. (Вж. целия разговор в bTV.bg).

Победното му изпълнение в Music Idol беше рокбаладата на Дийп пърпъл Soldier Of Fortune.

Източник: musicidol.btv.bg
Върнете се в началото Go down
 
Тома е победителят в Music Idol 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Тома Здравков  :: Тома Здравков - твоят музикален идол :: Новини-
Идете на: